Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

Bez kredytu, na małej działce, oszczędzając i nie tracąc czasu- czyli jak wybudować dom na który Cię stać?

W dzisiejszej rzeczywistości budowa wymarzonego domu może okazać się nie lada wyzwaniem, na drodze ku swoim własnym czterem kątom staje inflacja, a co za tym idzie niebotyczne ceny materiałów, działek budowlanych czy fachowców wykonujących odpowiednie usługi. Brak pieniędzy generuje kolejny problem jakim są kredyty, w końcu nikt z nas nie chce być niewolnikiem bankowości i zadłużać się na trzydzieści lat, prawda? To jednak nie koniec naszej wyliczanki, następną komplikacją może być wielkość Twojej działki, trudno jest znaleźć idealny projekt budynku, który odpowiadałby preferencjom przyszłego lokatora i jednocześnie mieścił się na niewielkiej powierzchni. Do piętrzących się kłopotów moglibyśmy dorzucić też długie oczekiwanie- nie tyle co na sam budynek, ale wszystkie odpowiednie zgody, pozwolenia i masę innej koniecznej papierologii, której ni jak nie obejdziesz.

Przedstawiliśmy Ci wizję budowy niemalże z horroru, ale to wcale nie musi tak wyglądać! Możesz wybudować uwić swoje wymarzone gniazdko tanio, szybko i bez komplikacji. Rozwiązaniem są domy modułowe do 70m2.

 

Oszczędzaj pieniądze i buduj z głową

Niezaprzeczalnie jedną z największych zalet domów prefabrykowanych jest fakt, że decydując się na nie dbasz o swój budżet. W jaki sposób? Dzięki energooszczędności. Ceny przestaną być dla Ciebie zmorą, gdyż odpowiednia izolacja termiczna oraz szczelne przegrody zewnętrzne uchronią budynek przed utratami ciepła. Możesz cieszyć się rozkosznie rozgrzanym domem w zimowe wieczory i przyjemnie chłodnymi pomieszczeniami upalnym latem- koszty będą minimalne!

 

Mała działka? Żaden problem

Wiemy, że aktualny rynek jest wymagający, dlatego projektujemy takie domy, które z powodzeniem zmieszczą się na niezbyt dużych powierzchniach. Dodatkowym atutem budynków nie przekraczających 70m2 jest to, że nie będziesz musiał walczyć z urzędniczymi świstkami! Według nowej ustawy, wszystkie domy do 70m2 nie wymagają uzyskiwania pozwoleń, co znacznie przyspiesza cały proces budowy.

 

Dom błyskawiczny

Wszystkim zależy na czasie, dzisiejszy świat pędzi do przodu z zawrotną prędkością, dlatego i my nie zostajemy w tyle. Domy prefabrykowane buduje się w trzy miesiące! Potrafisz wyobrazić sobie takie tempo? Wszystkie elementy konstrukcji wykonywane są w halach produkcyjnych, dzięki czemu warunki atmosferyczne nie są żadną przeszkodą! Na plac budowy przywozimy gotowe ściany, które następnie łączymy, i voila- Twój dom jest gotowy.

 

SM 57 dla tych którzy lubią prostotę

 

Nasze projekty są różne, jednak kilka z nich przypadło naszym klientom do gustu tak, że stały się bestsellerami- jednym z nich jest SM 57. Ten klasyczny, jednorodzinny dom o prostokątnej bryle mógłby być definicją słowa „uniwersalizm”. Stylowa elewacja to dopiero początek- jego wnętrze skradnie Twoje serce! Przygotowaliśmy dwa warianty rozmieszczenia pomieszczeń, tak, aby przyszli mieszkańcy mogli zdecydować, która opcja jest dla nich korzystniejsza. W obu wersjach znajdziemy dwie sypialnie, przestronny salon połączony z kuchnią oraz łazienkę i korytarz. Takie zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni jest gwarancją doskonałego skomunikowania domu oraz odpowiedniego naświetlenia.

 

SM 58P gdy pragniesz czegoś więcej

 

Ten dom modułowy jest doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi. Dlaczego? Bo posiada poddasze, dzięki czemu zyskujesz dodatkową przestrzeń i z łatwością możesz podzielić wnętrze na część dzienną i sypialną. Parter to doskonałe połączenie nowoczesności i funkcjonalności, które z powodzeniem zapewni mieszkańcom komfortowe poruszanie się po płaszczyźnie budynku. Na dole znajduje się spory salon połączony z aneksem kuchennym, spiżarnia, łazienka, osobne WC, sypialnia oraz szatnia.