Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

W dzisiejszej rzeczywistości budowa wymarzonego domu może okazać się nie lada wyzwaniem, na drodze ku swoim własnym czterem kątom staje inflacja, a co za tym idzie niebotyczne ceny materiałów, działek budowlanych czy fachowców wykonujących odpowiednie usługi. Sprawdź jak wybudować dom bez komplikacji nawet na najmniejszej działce! 

więcej

Przez dziesięciolecia budownictwo szkieletowe nie spełniało oczekiwań pod względem wydajności i jakości. Ale dzisiaj, dzięki zmianie w kierunku produkcji w hali (poza działką inwestora), możemy przyspieszyć i ulepszyć procesy budowlane. Budownictwo szkieletowe bardzo szybko zdobywa rynek. 

więcej

Głównym materiałem konstrukcyjnym w prefabrykowanym domu szkieletowym jest drewno. Jego jakość ma fundamentalne znaczenie dla trwałości i stabilności całej konstrukcji. Zastosowanie właściwego drewna w procesie budowy da spokojny sen inwestorowi i jego dzieciom które będą użytkowały dom przez długie lata.

więcej

Warunki techniczne 2021 to zbiór zasad technicznych, jakie będą musiały spełniać budynki od nowego roku. WT nie pozostawiają żadnych wątpliwości — budujemy ekologicznie i energooszczędnie. Wymagania będzie musiał spełnić każdy inwestor, który otrzymał pozwolenie na budowę w 2021 roku.
więcej

Ocieplenie domu szkieletowego to bardzo istotny element wpływający na jakość i koszty użytkowania domu. Komfortowa temperatura w pomieszczeniu wynosząca około 22 stopni Celsjusza ma zasadnicze znaczenie dla dobrego samopoczucia - zarówno latem, jak i zimą.

więcej

09/11/2020

Inwestorzy budujący domy szkieletowe często pytają nas jak prawidłowo przewietrzyć doskonale zaizolowany dom? Odpowiadamy zawsze w ten sam sposób - absolutnie niezbędna jest kontrolowana wentylacja z odzyskiem ciepła.

więcej