Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

Przewagi prefabrykowanych domów szkieletowych

Przez dziesięciolecia budownictwo szkieletowe nie spełniało oczekiwań pod względem wydajności i jakości. Ale dzisiaj, dzięki zmianie w kierunku produkcji w hali (poza działką inwestora), możemy przyspieszyć i ulepszyć procesy budowlane. Budownictwo szkieletowe bardzo szybko zdobywa rynek. 

więcej

Jakie drewno w domu szkieletowym.

Głównym materiałem konstrukcyjnym w prefabrykowanym domu szkieletowym jest drewno. Jego jakość ma fundamentalne znaczenie dla trwałości i stabilności całej konstrukcji. Zastosowanie właściwego drewna w procesie budowy da spokojny sen inwestorowi i jego dzieciom które będą użytkowały dom przez długie lata.

więcej

Warunki techniczne dla nowych domów w 2021 roku — co się zmieni w prawie budowlanym?

Warunki techniczne 2021 to zbiór zasad technicznych, jakie będą musiały spełniać budynki od nowego roku. WT nie pozostawiają żadnych wątpliwości — budujemy ekologicznie i energooszczędnie. Wymagania będzie musiał spełnić każdy inwestor, który otrzymał pozwolenie na budowę w 2021 roku.
więcej

Ocieplenie domu szkieletowego

Ocieplenie domu szkieletowego to bardzo istotny element wpływający na jakość i koszty użytkowania domu. Komfortowa temperatura w pomieszczeniu wynosząca około 22 stopni Celsjusza ma zasadnicze znaczenie dla dobrego samopoczucia - zarówno latem, jak i zimą.

więcej

Wentylacja mechaniczna w domach szkieletowych

09/11/2020

Inwestorzy budujący domy szkieletowe często pytają nas jak prawidłowo przewietrzyć doskonale zaizolowany dom? Odpowiadamy zawsze w ten sam sposób - absolutnie niezbędna jest kontrolowana wentylacja z odzyskiem ciepła.

więcej

Dom który płaci Twoje rachunki!

03/11/2020

Koszty budowy i utrzymania domu jednorodzinnego rosną z nieubłaganie z roku na rok. Można obniżyć te koszty wykorzystując rozpowszechniony na zachodzie system budowy domu dwulokalowego.

więcej