Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

domki modułowe

W Mikro Dom budujemy domy od wielu lat. Dlatego też wiemy, jak to zrobić.

Jesteśmy dumni z każdego wybudowanego przez nas domu.

Projekt Z21 to kompleksowy dom, zawierający w swoim wnętrzu prawie wszystko, czego można oczekiwać od klasycznego domu parterowego. Bryła na planie prostokąta, z połączonym, wspólnym dachem i garażem na 2 auta.

więcej

Z378 to propozycja współczesnego domu parterowego z dachem wielospadowym i garażem dwustanowiskowym. Wykończony białym tynkiem z dodatkiem boniowania, delikatnym gzymsem oraz czarnym betonem architektonicznym. Dodatkowo podcień wejściowy nadaje uroku całości bryły.

więcej

Z280 to projekt domu parterowego z garażem jednostanowiskowym od frontu. Elewacje wykończone zostały drewnianymi elementami co w połączeniu z popielatą dachówką nadało mu eleganckiego wyglądu.

więcej

Z281 to projekt domu funkcjonalnego o programie użytkowym rozwiązanym w obrębie parteru. Spokojna kolorystyka zapewniona przez okładziny z jasnego drewna nadaje mu wyjątkowego charakteru.

więcej

Z201 to projekt domu parterowego, o tradycyjnej architekturze i wysmakowanych elewacjach z okładziną z rodzinnego piaskowca. Wnętrze domu zostało zaprojektowane tak, aby można było wydzielić część usługową.

więcej

Projekt Z202 jest jednorodzinnym domem parterowym z możliwością zaadaptowania poddasza. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewni komfort codziennego użytkowania.

więcej

Z425 to propozycja współczesnego domu parterowego z dachem wielospadowym i garażem dwustanowiskowym. Wykończony białym tynkiem z dodatkiem białego oraz grafitowego kamienia elewacyjnego.

więcej

Parterowy dom w stylu współczesnym, z dachem wielospadowym i dwustanowiskowym garażem. Na ozdobę elewacji składa się połączenie bieli z drewnem i akcentem kolorystycznym, który może być wybrany dowolnie.

więcej

Z287 GL2 to dom parterowy z garażem po lewej stronie. Elewacja budynku została wykonana z białego oraz brązowego tynku strukturalnego. 

więcej

Projekt Z17 jest domem parterowym z dużym garażem. Kolorystyka, okiennice i drewniane wykończenia elewacji nadają budynkowi niezwykłego charakteru.

więcej

Projekt reprezentacyjnego domu parterowego o atrakcyjnej formie bryły, zwieńczonej czterospadowym dachem w kolorze antracytu. 

więcej

 

Interesująca propozycja w popularnej rodzinie „Przebiśniegów”, z dachem dwuspadowym oraz garażem na dwa samochody. Ta prosta w budowie parterówka urzeka nowoczesną stylizacją oraz komfortowym układem wnętrz.

więcej

Reprezentacyjny „Dom w telimach 5 (G2E) OZE” to projekt zgodny z aktualnymi trendami, oferujący przemyślany układ wnętrz. Elewacja utrzymana jest w kompozycji białych tynków, a atrakcyjne szare akcenty i drewniana okładzina dodają walorów wizualnych projektowi.

więcej

Projekt domu z wentylacją mechaniczną w standardzie, który wyróżnia się ciekawą, monochromatyczną kompozycją wykończenia. Bryła budynku zwieńczona została dachem dwuspadowym, do którego pokrycia wybrano płaską dachówkę w antracytowym kolorze.

więcej

Prezentujemy projekt domu jednorodzinnego o klasycznej formie bryły zwieńczonej dwuspadowym dachem w antracytowym kolorze. Ciekawie dobrana kompozycja materiałów elewacyjnych to połączenie jasnych tynków z odcieniami szarości.

więcej

Efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym i obszernym, dwustanowiskowym garażem. Elewacja frontowa zwraca uwagę ciekawym przeszkleniem ściany szczytowej nad garażem oraz praktycznym zadaszeniem wejścia głównego.

więcej

Niezwykle efektowny i komfortowy dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu nowoczesnej willi z dachem czterospadowym. Zastosowana w projekcie podwyższona ścianka kolankowa zapewnia strefie poddasza maksimum przestronności.

więcej

Prosty w formie dom z kolekcji: projekty z poddaszem użytkowym, który wyróżnia się wygodnym i praktycznym układem funkcjonalnym wnętrza. Interesująco zakomponowane elewacje podkreślają współczesny charakter domu, zwarta bryła zyskała bardzo atrakcyjny wygląd.

więcej

Prezentowany projekt domu powstał z myślą o dużych rodzinach. Dzięki wysunięciu przed główną linię elewacji dwustanowiskowego garażu, projekt idealnie wpisuje w potrzeby Inwestorów, posiadających wąskie działki.

więcej

 

Prezentowany projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym, z dwuspadowym dachem i dwustanowiskowym garażem w bryle, z pewnością przypadnie do gustu wielu Inwestorom. Piękne, znakomicie doświetlone przestrzenie będą cieszyć przyszłych właścicieli.

więcej

Kolejna willa w nowoczesnym stylu, zwracająca uwagę reprezentacyjnym wyglądem bryły oraz oferująca komfortowy program użytkowy, rozwiązany w ramach dwóch kondygnacji.

więcej

Reprezentacyjny dom jednorodzinny o bogatym programie funkcjonalnym, doskonały dla rodzin z dziećmi. Elegancka elewacja i klasyczna forma nadają mu charakteru rezydencji. 

więcej

To nowa propozycja z wyjątkowej kolekcji popularnych „Zefirantów”. Projekt domu zachwyca ciekawą formą bryły i oryginalnymi, łukowymi przeszkleniami. Dom wygląda bardzo dostojnie, jego rozłożysty, czterospadowy dach z lukarnami podkreśla reprezentacyjny wygląd budynku.

więcej

Wygodny dom o prostej bryle, która wyróżnia się praktycznym zadaszeniem wejścia oraz ciekawym wykończeniem elewacji. Stefa dzienna to przestronny i jasny salon połączony z jadalnią, umieszczoną w przeszklonym wykuszu.

więcej

Z39 D to niewielki dom szkieletowy pokryty dwuspadowym dachem. Drewniana elewacja i weranda od przodu tworzą oryginalny, klimatyczny wygląd.

więcej

Z191 D to funkcjonalny, parterowy dom szkieletowy z opcją adaptacji poddasza w przyszłości.

więcej

Z64 D to mały drewniany dom szkieletowy pokryty kopertowym dachem i z narożnym zadaszonym tarasem.

więcej

Z24 D to dom szkieletowy pokryty kopertowym dachem i narożnym oknem kuchennym.

więcej

Z256 D to dom szkieletowy o nowoczesnym kształcie i funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

więcej

Z349 D to szkieletowy dom drewniany z dachem dwuspadowym, czterema sypialniami oraz przestronną strefą dzienną.

więcej