Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

Projekt dom w przebiśniegach 23

 

Projekt reprezentacyjnego domu parterowego o atrakcyjnej formie bryły, zwieńczonej czterospadowym dachem w kolorze antracytu. Idealnie współgrająca z pokryciem dachowym kompozycja elewacji, łączy w sobie białe i szare tynki oraz fragmenty drewnianej okładziny. Szerokie przeszklenia podkreślają nowoczesny design projektu oraz sprawiają, że wnętrze domu pozostaje pięknie doświetlone przed wiele godzin w ciągu dnia.

Garaż dwustanowiskowy został wysunięty na frontowej ścianie domu, a przedłużenie jego płyty tworzy zadaszenie strefy wejściowej. Wiatrołap z pojemnymi szafami i siedziskami prowadzi nas do funkcjonalnego wnętrza, gdzie strefa nocna została wyraźnie oddzielona od części dziennej. Z korytarza można przejść do słonecznego salonu z narożną kanapą, który przez przesuwne przeszklenie otwiera się na zewnętrzną strefę wypoczynku. Na tarasie domownicy mogą urządzić kącik kawowy lub ustawić zestaw ogrodowy do relaksu.

Wracając do wnętrza, jadalnia oferuje duży rodzinny stół oraz płynnie łączy się z kuchnią, która została wizualnie wyodrębniona wyspą z siedziskami. Do jej programu użytkowego dołącza praktyczna spiżarnia. Efektowny kominek znajdujący się w centralnej przestrzeni doda przytulnego klimatu swoim blaskiem. Dopełnieniem układu pomieszczeń tej części domu jest toaleta oraz kotłownia z funkcją pralni i wyjściem do ogrodu.

Prywatna strefa domowników znajduje się w drugiej części domu i mieści dwa komfortowe pokoje dla dzieci, wspólną garderobę, dostępną z korytarza, w pełni wyposażoną łazienkę oraz sypialnię główną z garderobą. Atutem projektu jest dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet, sypialnia dla gości lub domowa biblioteka.

Plan 

CHARAKTERYSTYKA

Projekt Przebiśniegi 23
Typ domu dom jednorodzinny
Powierzchnia całkowita 235,67 m2
Powierzchnia użytkowa 181,82 m2
Kąt dachu 30°
Wielkość domu 17,70 m x 15,80 m
Minimalne wymiary działki 23,8 x 25,7 m

Zapytaj o dom

Lokalizacja planowanej budowy

 

Elewacje