Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

Projekt domu Dom pod Glediczją (G2)

 

Prezentowany projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym, z dwuspadowym dachem i dwustanowiskowym garażem w bryle, z pewnością przypadnie do gustu wielu Inwestorom. Piękne, znakomicie doświetlone przestrzenie będą cieszyć przyszłych właścicieli.

Bryłę domu urozmaica ciekawie zaprojektowana elewacja ogrodowa, gdzie dwie ściany budynku tworzą zaciszną przestrzeń dla strefy tarasowej. Efektownie wykończona elewacja jest kompozycją jasnego i grafitowego tynku oraz odpowiednio dostosowanej tonacji stolarki i dachówki. Strefę wejściową oraz wjazd do garażu zaakcentowano nowoczesną ramą, która jednocześnie pełni funkcję praktycznego zadaszenia. Uwagę zwraca wysokie, narożne przeszklenie.

Wiatrołap z miejscem na praktyczną zabudowę prowadzi przez hol do otwartej strefy dziennej, w której nad częścią salonu i jadalni otwarto strop do połaci dachowej. Salon to wygodna przestrzeń wypoczynkowa z narożną kanapą i z kominkiem obok kina domowego. Z salonem płynnie komunikuje się reprezentacyjna jadalnia, w której przewidziano duży, rodzinny stół. Szerokie, przesuwne przeszklenie łączy wnętrze z otwartą częścią tarasu i ogrodem. Kuchnia to nowoczesna, znakomicie doświetlona i ustawna przestrzeń, w której centrum znajduje się wyspa ze strefą gotowania, blatem roboczym i kącikiem śniadaniowym. Przeszklenie przesuwne łączy kuchnię z osłoniętą częścią tarasu, będącą idealnym miejscem na letnią jadalnię. Przylegająca do kuchni spiżarnia zwiększa jej funkcjonalność i gwarantuje komfortowe warunki do przechowywania zapasów.

Z holu dostępny jest dodatkowy pokój, który doświetla narożne okno frontowe. Może on spełniać funkcję małego biura lub gabinetu, który świetnie sprawdzi się podczas pracy zdalnej. W pobliżu znajduje się także łazienka z prysznicem, a przez wiatrołap można przejść do garażu, który połączono z gazową kotłownią. Do strefy prywatnej na poddaszu prowadzą efektowne schody jednobiegowe, których odpowiednia aranżacja sprawi, że staną się atrakcyjną ozdobą wnętrza. Dla rodziców przewidziano komfortowy apartament z łazienką z prysznicem i obszerną garderobą.

W dwóch przestronnych pokojach dzieci uwzględniono miejsca na wygodne łóżka, biurka w pobliżu okien oraz szafy ubraniowe. Wszystkie sypialnie doświetlają szerokie portfenetry. Program poddasza obejmuje także łazienkę z wanną i prysznicem oraz naturalnie doświetloną dużą pralnię z suszarnią i miejscem do prasowania oraz przechowywania. Antresola z widokiem na ogród oferuje przestrzeń idealną, by zaaranżować ją w formie domowej strefy fitness.

Plan 

CHARAKTERYSTYKA

Projekt Glediczja
Typ domu dom jednorodzinny
Powierzchnia całkowita 290,24 m2
Powierzchnia użytkowa 198,04 m2
Kąt dachu 40°
Wielkość domu 11,80 m x 13,80 m
Minimalne wymiary działki 21,8 x 19,8 m

Zapytaj o dom

Lokalizacja planowanej budowy

 

Elewacje