Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

Projekt domu Dom w Krotonach 3

 

Prezentujemy projekt domu jednorodzinnego o klasycznej formie bryły zwieńczonej dwuspadowym dachem w antracytowym kolorze. Ciekawie dobrana kompozycja materiałów elewacyjnych to połączenie jasnych tynków z odcieniami szarości. Wzbogaceniem designu ścian zewnętrznych jest drewniana okładzina zaakcentowana w podcieniu strefy wejściowej oraz w obrębie tarasu pod ażurową pergolą.

Strefa wypoczynku letniego zaplanowana została od strony ogrodu i oferuje idealną przestrzeń na aranżację kącika kawowego lub zestawu ogrodowego do relaksu. Budynek posiada optymalnie rozmieszczone przeszklenia, które doskonale doświetlają dwie kondygnacje domu. Obszerny wiatrołap prowadzi przez korytarz do strefy dziennej domu. Salon z narożną kanapą pozwala rodzinie wygodnie odpocząć i cieszyć się ciepłem klimatycznego kominka.

Sąsiadująca jadalnia umożliwia płynne przejście na taras oraz kuchni, w której programie zaplanowano wyspę z siedziskami. Wzbogaceniem funkcjonalności tej części jest spiżarnia, zlokalizowana pod schodami. Z korytarza można przejść do łazienki oraz gabinetu z niezależnym wejściem zewnętrznym.

Prywatna strefa domu na poddaszu mieści sypialnię rodziców z prywatną garderobą oraz dwa pokoje dla dzieci z wystarczającą ilością miejsca na swobodną zabawę i naukę. Do układu funkcjonalnego strefy nocnej dołącza pralnia oraz nowoczesna łazienka.

Plan 

CHARAKTERYSTYKA

Projekt Krotony 3
Typ domu dom jednorodzinny
Powierzchnia całkowita 173,25 m2
Powierzchnia użytkowa 118,11 m2
Kąt dachu 40°
Wielkość domu 11,00 x 8,00 m
Minimalne wymiary działki 16,0 x 19,0 m

Zapytaj o dom

Lokalizacja planowanej budowy

 

Elewacje