Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

Projekt domu Dom w Szyszkowcach 10 (E)

 

Projekt domu z wentylacją mechaniczną w standardzie, który wyróżnia się ciekawą, monochromatyczną kompozycją wykończenia. Bryła budynku zwieńczona została dachem dwuspadowym, do którego pokrycia wybrano płaską dachówkę w antracytowym kolorze. Detalem, który zwraca uwagę, jest wysokie przeszklenie na bocznej elewacji, obejmujące kondygnację parteru i poddasza. Podnosi ono walory dekoracyjne wnętrza domu.

Wspaniałym miejscem wypoczynku jest taras osłonięty nowoczesną pergolą, który dostępny jest zarówno z salonu, jak i zaprojektowanego na parterze apartamentu gościnnego z indywidualną łazienką i garderobą. Imponująco prezentuje się strefa dzienna, w której nad jadalnią otwarto strop do połaci dachowej.

W pobliżu jadalni znajduje się kuchnia z barkiem śniadaniowym i pojemną zabudową. Na jej osi przewidziano spiżarnię. Ponadto na parterze znajduje się toaleta, a przez wiatrołap dostępna jest kotłownia. Strefa nocna na poddaszu oferuje komfortowe warunki prywatnego wypoczynku.

Wśród zaprojektowanych tutaj pomieszczeń znajdują się dwa pokoje dla dzieci oraz sypialnia rodziców z pojemną garderobą. Pokoje za sprawą szerokich portfenetrów zostały pięknie doświetlone naturalnym światłem. W pobliżu pokoju rodziców można zaaranżować niewielką strefę gabinetową z widokiem na ogród. Program poddasza dopełnia łazienka, pralnia oraz ogólnodostępna garderoba.

Plan 

CHARAKTERYSTYKA

Projekt Szyszkowce 10 E
Typ domu dom jednorodzinny
Powierzchnia całkowita 227,0 m2
Powierzchnia użytkowa 154,46 m2
Kąt dachu 40°
Wielkość domu 13,30 m x 8,50 m
Minimalne wymiary działki 21,3 x 17,0 m

Zapytaj o dom

Lokalizacja planowanej budowy

 

Elewacje