Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami

Projekt domu Dom w Zefirantach 4

 

To nowa propozycja z wyjątkowej kolekcji popularnych „Zefirantów”. Projekt domu zachwyca ciekawą formą bryły i oryginalnymi, łukowymi przeszkleniami. Dom wygląda bardzo dostojnie, jego rozłożysty, czterospadowy dach z lukarnami podkreśla reprezentacyjny wygląd budynku. Szeroki okap osłania strefę wejściową przed niekorzystnymi warunkami.

Uwagę zwracają eleganckie drzwi z bocznym naświetlem, dzięki któremu w wiatrołapie jest dużo naturalnego światła. Narożnie zlokalizowany taras, w naturalny sposób powiększa przestrzeń wypoczynkową domu, można tutaj zaaranżować różne strefy letniego relaksu. Bardzo efektownym detalem są łukowe okna w salonie i kuchni, otwierają szeroki widok na ogród i uatrakcyjniają wnętrze. Zastosowane w projekcie domu rozwiązania funkcjonalne, łączą rożne potrzeby domowników, zapewniają wygodną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu oraz możliwość indywidualnego wypoczynku z zacisznej strefie nocnej.

Przestronna jadalnia z miejscem na duży stół została pięknie wyeksponowana w ramach otwartej części dziennej, płynnie łączy się z salonem i kuchnią. W zaprojektowanym ze szczególną dbałością programie użytkowym kuchni przewidziano dużą przestrzeń roboczą, wysoką zabudowę oraz odpowiednią ilość miejsca do przechowywania. W części zimnej domu, pod schodami, usytuowano spiżarnię. Atutem projektu jest przewidziana w programie parteru, czytelnie wydzielona, dodatkowa część nocna – sypialnia i obok niej duża łazienka. Można w tym miejscu zaaranżować komfortową strefę dla seniorów.

Zaplecze gospodarcze domu dostępne jest z wiatrołapu i tworzy je dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia na paliwo stałe. Projekt poddasza spełni oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. Mieszkańcy mają tu do dyspozycji trzy ustawne i doskonale doświetlone pokoje, sypialnia rodziców posiada garderobę oraz balkon. W łazience, z rozbudowanym programem i miejscem na dużą wannę z hydromasażem, można zaaranżować domowe spa. Na poddaszu znajduje się także pomieszczenie gospodarcze oraz strych, którego przeznaczenie użytkowe można swobodnie dostosować do potrzeb rodziny.

Plan 

CHARAKTERYSTYKA

Projekt Zefiranty 4
Typ domu dom jednorodzinny
Powierzchnia całkowita 381,72 m2
Powierzchnia użytkowa 263,04 m2
Kąt dachu 40°
Wielkość domu 14,90 m x 16,90 m
Minimalne wymiary działki 22,9 x 24,9 m

Zapytaj o dom

Lokalizacja planowanej budowy

 

Elewacje