Close
Kontakt z nami
Masz pytanie lub chcesz umówić się na spotkanie?
Darmowa wycena
Darmowa wycena
Kontakt
Kontakt
z nami
Zbuduj dom z mikro dom

Wybudujemy dla Ciebie wymarzony i niedrogi dom, w którym będziesz się czuł dobrze, spędzisz czas z najbliższymi lub po prostu będziesz mógł się wyciszyć i zrelaksować. Piękne domy zaprojektowane indywidualnie, zaplanowane zgodnie z Twoimi życzeniami, z dużym wyborem najwyższej jakości osprzętu.

"Zdrowy budynek" stworzony przy użyciu wyłącznie certyfikowanych materiałów przetestowanych pod kątem szkodliwych substancji oraz z wentylacją z odzyskiem ciepła. Przystępny cenowo budynek z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, 12-miesięczną gwarancją stałej ceny i przejrzystą komunikacją dotyczącą wszystkich poniesionych kosztów.

KORZYŚCI Z BUDOWY DOMU Z MIKRO DOM

KRÓTKI CZAS BUDOWY

Większość prac wykonywanych jest  na hali produkcyjnej,  niezależnie od pogody. Oznacza to, że przegrody budowlane z oknami i drzwiami zewnętrznymi dostarczane są na plac budowy w stanie gotowym i można je tam zamontować w kilkanaście dni. Sprawnie i bez opóźnień  przechodzimy  przez wszystkie etapy.  W zależności od wielkości domu i zakresu ustalonych  prac budowa trwa od 90 do 120 dni.

 

GWARANCJA STAŁEJ CENY

Budując dom w konstrukcji prefabrykowanej możesz dokładnie zaplanować koszt całej  inwestycji i unikniesz przykrych niespodzianek . Po podpisaniu umowy otrzymasz gwarancję stałej ceny na cały zakres usług. Budowę rozliczamy etapami, dzieląc całą kwotę na mniejsze transze. Nie ma nieprzewidzianych dopłat, na przykład z powodu złej pogody lub nieprzewidywalnych wydatków na materiały.

 

USŁUGA " WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI"

Budując z MIKRO DOM masz tylko jedną firmę jako osobę kontaktową. Towarzyszymy Ci od początku w drodze do wymarzonego domu i zapewniamy, że wszystko przebiega sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Od pierwszej wyceny, poprzez wybór projektu i materiałów aż po właściwą fazę budowy zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nawet po przekazaniu kluczy możemy pomóc w wyborze sprawdzonych ekip wykończeniowych.  

 

NIEZAWODNA POWTARZALNA JAKOŚĆ

Wybierając na swojego wykonawcę MIKRO DOM możesz liczyć na wysoki  standard jakości. Wszyscy zatrudnieni przez nas pracownicy są dobrze przeszkolonymi specjalistami w swojej dziedzinie. Stale kontrolujemy zarówno produkcję komponentów w hali, jak i montaż na placu budowy.  Każdy dom jest dla nas ważny i precyzyjnie wykonany.

 

ZDROWY  DOM

Budując wyłącznie z materiałów przetestowanych pod kątem szkodliwych substancji, uzyskujemy zdrowy i przyjazny dla mieszkańców klimat wewnątrz. Nie ma potrzeby sezonowania i suszenia budynku, zamieszkać możemy już po kilku dniach od zakończenia prac. Bardzo dobra szczelność budynku pozwala na efektywne wykorzystanie systemu wentylacji mechanicznej filtrującej dostarczane do domu powietrze.

WYSOKI BILANS ENERGETYCZNY

Budujemy energooszczędne domy z którymi możesz śmiało patrzeć w przyszłość bez obawy o rosnące ceny energii. Dobrze zaizolowane termicznie i szczelne  przegrody zewnętrzne pozwalają na zatrzymanie ciepła w pomieszczeniach. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie wymiany powietrza  (rekuperacja) i pozyskiwania energii (panele fotowoltaiczne) obniżają do minimum koszt utrzymania budynku.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY BUDOWLANE

W budowie stosujemy tylko wysokiej jakości atestowane materiały przeznaczone dla budownictwa szkieletowego prefabrykowanego. 
 Konstrukcję  wykonujemy z  odpowiednio przygotowanego drewna z certyfikatem wytrzymałości C24, suszonego komorowo, czterostronnie struganego i fazowanego. Żywotność domu prefabrykowanego  nie jest w żaden sposób gorsza od domu o murowanej konstrukcji.

ELASTYCZNY ZAKRES PRAC

Decydując się na budowę z MIKRO DOM możesz wybrać etap wykończenia, który najbardziej Ci odpowiada. Oferujemy usługę budowy doprowadzoną do trzech różnych etapów: otwartego , podstawowego i rozszerzonego.Jeśli jesteś w stanie poświęcić swój czas i poprowadzić część prac oszczędzisz na kosztach budowy.

GWARANCJA NA WYKONANIE

Wszystkie materiały użyte do budowy posiadają gwarancje producenta. Na swoje prace konstrukcyjne i wykończeniowe udzielamy 
ponadto gwarancji wykonawczej zapisanej w umowie na roboty budowlane.

BUDUJ W SPOSÓB ZRÓWNOWAŻONY

Dzięki drewnianemu domowi z prefabrykatów nie tylko oszczędzasz energię, ale także pozytywnie wpływasz na równowagę ekologiczną. Wykorzystanie naturalnego, w pełni odnawialnego surowca drewna zmniejsza emisję CO2.

Aktualności ze świata domów modułowych

Bez kredytu, na małej działce, oszczędzając i nie tracąc czasu- czyli jak wybudować dom na który Cię stać?

05/11/2022

W dzisiejszej rzeczywistości budowa wymarzonego domu może okazać się nie lada wyzwaniem, na drodze ku swoim własnym czterem kątom staje inflacja, a co za tym idzie niebotyczne ceny materiałów, działek budowlanych czy fachowców wykonujących odpowiednie usługi. Sprawdź jak wybudować dom bez komplikacji nawet na najmniejszej działce! 

więcej

Przewagi prefabrykowanych domów szkieletowych

17/01/2021

Przez dziesięciolecia budownictwo szkieletowe nie spełniało oczekiwań pod względem wydajności i jakości. Ale dzisiaj, dzięki zmianie w kierunku produkcji w hali (poza działką inwestora), możemy przyspieszyć i ulepszyć procesy budowlane. Budownictwo szkieletowe bardzo szybko zdobywa rynek. 

więcej